www.induviu.ro
www.induviu.ro

Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

www.induviu.ro
www.induviu.ro
www.induviu.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Adminii inactivi pe forum au fost suspendati

In jos

Adminii inactivi pe forum au fost suspendati Empty Adminii inactivi pe forum au fost suspendati

Mesaj Scris de As4ever Vin Feb 13, 2009 8:00 pm

Dupa cum spune si titlul subiectului "Adminii inactivi pe forum au fost suspedati", multumita celor care au facut lista cu ultima vizita pe forum la fiecare admin in parte. Adminii care au cont pe forum si nu sunt trecuti in lista "Admini pe server" sa posteze aici sa ii trec in lista si sa-i activez adminul in functie de ultima vizita.

Poate unii dintre voi ati m-ai citit acest subiect in acea seara cand l-am facut, dar a cazut baza de date si s-au sters cateva mesaje/subiecte si l-am refacut sa-l citeasca si ceilalti.

Am decis ca de acum incolo...adminii care nu s-au logat de cel putin o saptamana pe forum li se vor suspenda adminele pe toate serverele timp de 3 zile.La urmatoarea abatere...adminele se vor suspenda timp de 7 zile, iar la a-3-a abatere adminele se vor suspenda definitiv.
Am luat aceasta decizie deoarece am observat ca sunt unele reclamatii pe forum si nu li se raspund in timp util de catre adminii vizati.
Aveti grija ce faceti cu adminele voastre !

Lista cu adminii suspendati:+(Data de la care nu au mai calcat pe forum)

Godz:

Crivat -> 26/01/2009
Obi -> 03/06/2008

Moderatorz:

djabula -> 02/02/2009
pOIsOn^ -> 01/02/2009

Administratorz:

PartyBoy -> 30/01/2009

As4ever
Administrator
Administrator

masculin
Numarul mesajelor : 237
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Respectarea regulilor : Adminii inactivi pe forum au fost suspendati Rank11-24afb
Reputatie : 8
Puncte : 75920
Data de inscriere : 06/02/2009

http://www.lg-idle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum