www.induviu.ro
www.induviu.ro

Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

www.induviu.ro
www.induviu.ro
www.induviu.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Tutorial creare cont pe Counter-Strike Online

In jos

Tutorial creare cont pe Counter-Strike Online Empty Tutorial creare cont pe Counter-Strike Online

Mesaj Scris de As4ever Vin Mar 13, 2009 4:03 pm

Va voi arata cum se face un cont pe counter-strike online.

Pentru a va putea face cont intrati mai intai
AICI
Dupa asta dati pe acel buton care este marcat cu rosu in imagine!
Tutorial creare cont pe Counter-Strike Online Poza9
Dupa care ne va aparea o imagine unde ne vom pune datele pentru noul cont.Acestea sunt numerotate pe imagine.
Tutorial creare cont pe Counter-Strike Online Poza10
Deci dat find la
numarul 1 vom scrie numele pe care noi il vom avea pentru cont.De exemplu pentru mine As42ever ,atentie trebuiesc minim 8 litere sau cifre si maxim 20
la numarul 2 vom scrie o parola doar din cifre! ,ne alegem o parola pe care sa nu o stie nimeni!in cazul meu 03011993 ,dar voi trebuie sa va alegeti o parola a voastra si tot la fel minim 8 cifre si maxim 20
la numarul 3 vom repede parola pe care am adaugato si mai sus la numarul 2 aceasta find 03011993
la numarul 4 vom scrie un simplu cuvant,va alegeti orice doriti!de exemplu eu am pus ceapaverde
la numarul 5 vom scrie numele nostru.de exemplu pentru mine Marian
la numarul 6 vom scrie o parola generata de acest generator de parola pe care il puteti descarca de AICI
Dar mai intai de toate sa va arat cum functioneaza,deci il descarcati,dupa il dezarhivati pe desktop ,intrati in acel folder care a fost dezarhivat si deschideti HKIDcardgen
Iar aici vom face ca in poza ,da-m click pe acea sageata in jos!si alegem unde scrie taiwan ca in poza !
Tutorial creare cont pe Counter-Strike Online Poza3
Iar dupa vom face ca in aceasta poza !
Tutorial creare cont pe Counter-Strike Online Poza4
Dupa asta ne va aparea codul ca in imagine!Acesta find ca un exemplu si cum mi-a dat mie : R297699303
Tutorial creare cont pe Counter-Strike Online Poza11
Asa faceti si voi si cand va da codul bagatil la numarut 6 unde trebuie bagat acest cod generat de dumneavoastra!
la numarul 7 vom pune data noastra de nastere! de exemplu a mea este pe 03 01 1993 deci in loc de data mea puneti data dumneavoastra!
la numarul 8 vom scrie numarul nostru de telefon!Daca nu aveti telefon puneti numarul unui prieten sau orice alt numar de telefon!
la numarut 9 puneti emailul dumneavoastra! exemplu marian_kaka_moron@yahoo.com
iar la numarul 10 puneti acel cod din stanga
Ca in aceasta poza trebuie facut ! Iar ca sa mergem mai departe tot in aceasta poza trebuie sa apasam pe acel chenar marcat cu rosu de catre mine!Dar atentie trebuie sa retinem numele de cont ,parola si acel cod generat de catre noi!
Tutorial creare cont pe Counter-Strike Online Poza5
Acum vom alege ce este marcat cu rosu in imagine!
Tutorial creare cont pe Counter-Strike Online Poza6
Acum ne va aparea o pagina cu jocuri noi cautam cs online si apasam ca in imagine (chenarul cu rosu)
Tutorial creare cont pe Counter-Strike Online 0041-1
Acum ne va aparea o pagina unde vom apasa ca in imagine (chenarul cu rosu!)
Tutorial creare cont pe Counter-Strike Online Poza7
Acum ne vom pune din nou datele ca mai sus!Am numerotat in imagine chenarele pentru a fi mai usor.deci la
numarul 1 vom pune numele de cont cu care ne-am inregistrat prima oara ,in cazul meu As42ever
la numarul 2 vom pune parola cu care ne-am inregistrat aceasta find 03011993
la numarul 3 vom repeta parola ca la numarul 2 adica 03011993
la numarul 4 acel cod generat in cazul meu R137458688
iar la numarul 5 vom scrie acel cod din stanga!Dupa ce am facut aceasta ne va aparea ca in imagine,iar noi vom apasa pe acel chenar marcat cu rosu pentru a continua!
Tutorial creare cont pe Counter-Strike Online Poza1-1
Iar acesta va fi contul nostru!priviti in imagine!
Tutorial creare cont pe Counter-Strike Online 12cson

As4ever
Administrator
Administrator

masculin
Numarul mesajelor : 237
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Respectarea regulilor : Tutorial creare cont pe Counter-Strike Online Rank11-24afb
Reputatie : 8
Puncte : 75922
Data de inscriere : 06/02/2009

http://www.lg-idle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum