www.induviu.ro
www.induviu.ro

Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

www.induviu.ro
www.induviu.ro
www.induviu.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Parere admini By Scarba

3 participan?i

In jos

Acceptat Parere admini By Scarba

Mesaj Scris de Vizitato Lun Ian 19, 2009 10:29 am

Ce parere am eu ,pai foarte proasta ,vreti sa stiti si de ce ? Pai eu sunt singurul care dau mass-uri cu forumul si serverele ,eu sunt singurul care pune forumul la status si face reclama pe unde apuca .In rest nici unu nu incearca sa aduca ceva bun,sa incerce sa faca reclama forumului (serverelor)Am trimis acum vreo 2 3 zile un mass si am zis ca adminii sa dea mai departe cine nu a dat ,adminul ii va fi scos si asta s-a si intamplat,Aligator ma intrebat de ce nu mai are admin i-am explicat ce si cum aa pus forumul la status din cate am inteles a facut si reclama pe alte site-uri forumului nostru si multe altele ,deci daca va mai vreti adminul faceti acelasi lucru.Puteti da si la adminii serverului sa vedeti daca mai aveti sau nu admin,am vazut ca pe lg2 nu prea intra nimeni si pe lg1 c-am tot la fel din ce cauza credeti ca este ,1 . Sunteti lenesi nu puteti da un mass sau sa puneti forumul la status,2 nu intrati pe serv si forum cat ati mentonat la cererea pentru admin ,si multe altele ,cine vrea adminul inapoi da un reply aici , si spune ce a facut el din data cand a fost postat mesajul acesta pentru a primi inapoi adminul.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Acceptat Re: Parere admini By Scarba

Mesaj Scris de R0tty Lun Ian 19, 2009 2:34 pm

pff ce tare , deci sa inteleg ca nu mai am admin nu ?
Pei inseamna ca degeaba am la satatus adresa forumului si degeaba am mai intrat pe forum si am mai dat putina activitate.
Iar pe LG2 nu intru ca nu-mi place genul ...sorry.
LG3 ....nici atat....sorry
Este o decizie foarte grea sa lasi serverul fara admini , eu unu am intrat si dupa 10 minute am iesit ca nu mai puteam juca.
Asta Este ...multa bafta !
R0tty
R0tty
Manager
Manager

Numarul mesajelor : 48
Localizare : Bucuresti
Respectarea regulilor : Parere admini By Scarba Rank11-24afb
Reputatie : 0
Puncte : 11864
Data de inscriere : 23/06/2008

Sus In jos

Acceptat Re: Parere admini By Scarba

Mesaj Scris de Vizitato Lun Ian 19, 2009 3:06 pm

r0tty eu nu am vazut la tine nici un forum la status
decat acum l-ai pus dupa ce am scris eu asta

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Acceptat Re: Parere admini By Scarba

Mesaj Scris de R0tty Lun Ian 19, 2009 3:35 pm

pei eu nu am zis ca l-am pus demult , eu m-am referit ca am avut mai mereu activitate pe forum si degeaba , ca nu ai remarcat treaba asta.
La asta m-am referit si an plus am pus si Forumul la status pe toate ID-urile de azi.
Acum m-am exprimat pe inteles ? Smile
No problem man ca nu sufar de admin , doar ca am sa ies cind nu mai pot juca , atata tot....o zi buna !
A si era sa uit .....merci pentru reactivare Very Happy
R0tty
R0tty
Manager
Manager

Numarul mesajelor : 48
Localizare : Bucuresti
Respectarea regulilor : Parere admini By Scarba Rank11-24afb
Reputatie : 0
Puncte : 11864
Data de inscriere : 23/06/2008

Sus In jos

Acceptat Re: Parere admini By Scarba

Mesaj Scris de ExAcT Joi Ian 22, 2009 7:19 pm

scz...eu nu prea am mai stat la pc..k am avut o problema de sanatate...si nu prea am putut sa mai intru nici pe mess...dar pana atunci..am tinut la sts..sv.. Sad nu sii forumu..scz..si au mai tinut la sts si alti colegi de la mine din clasa..kre ink mai joaca.. pe sv Very Happy ! I'm sorry! I'm sorry! I'm sorry!
ExAcT
ExAcT
Manager
Manager

masculin
Numarul mesajelor : 91
Varsta : 32
Localizare : VoLuNTeXaS
Joburi/Distractii : cS-uL
Stare de spirit : bOOnA :P
Respectarea regulilor : Parere admini By Scarba Rank11-24afb
Reputatie : 0
Puncte : 11816
Data de inscriere : 17/07/2008

http://www.strikes.ro

Sus In jos

Acceptat Costy

Mesaj Scris de Costy Mar Ian 27, 2009 12:17 pm

cum iam mai zis si lu scarba ....eu tin la sts non-stop sv si forumul...si el vede asta Wink.....celelalte sv numi plac ......si pe forum intru in fiekre zi Wink.......[i]

Costy
Fost Moderator
Fost Moderator

masculin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 34
Localizare : Iasi
Respectarea regulilor : Parere admini By Scarba Rank8-2-24b8f
Reputatie : 2
Puncte : 11488
Data de inscriere : 06/01/2009

http://lg.idle.ro

Sus In jos

Acceptat Re: Parere admini By Scarba

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum