www.induviu.ro
www.induviu.ro

Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

www.induviu.ro
www.induviu.ro
www.induviu.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Legat de Izzy...

3 participan?i

In jos

Legat de Izzy... Empty Legat de Izzy...

Mesaj Scris de Pedo Bear :) Mar Mar 31, 2009 12:08 pm

Nu vreau sa fac nicio reclamatie la adresa lui Izzy. Cred ca omu' are experienta..si nu vreau sa ma cert cu nimeni sau sa-l cost adminu' . In niciun caz. Pur si simplu vreau sa-i atrag atentia sa fie si el constient ca anumitor jucatori le pasa si "fac" demo. Ca mine. Uitati aici demo-ul si o sa vedeti clar ca in afara faptului ca omul are un aim imens..eu URLAM la admin pe admin_say sa ii dea ban ca am demo-ul . nimic. doar dupa 5 minute s-a hotarat sa-i dea ban . Si nici macar permanent nu a fost. In fine , spun din nou , nu este o reclamatie. Ci doar ii atrag atentia. Mersi anticipat , sper sa intelegeti Smile

Pedo Bear :)
Jucator
Jucator

masculin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 94
Localizare : Cu mana in pantaloni
Reputatie : 0
Puncte : 11337
Data de inscriere : 27/03/2009

http://random.haos.ro

Sus In jos

Legat de Izzy... Empty Re: Legat de Izzy...

Mesaj Scris de izzy Mar Mar 31, 2009 1:46 pm

ms pt topic... nu puteam sai dau ban pt ca nui facusem nici o poza iar regulamentul e regulament ... mao apoi am vazut ca miai spus ca ai facut demo mam gandit bine si iam dat ban si nu puteam sai dau ban permanent pana nu vad demo pt ca asa poa sa spuna orice ca are demo nustiu la cine ai dau ban omuli si apoi sa aflu ca navea nici cod si nici demo facut...si ma mai trezeam cu adminul suspendat...pt ca asa se intampla pe aici jucatorii au intaetate vb adminului e de kk aici pe server si nustiu de ce ...nustiu de ce nu se vrea a avea incredere in admin...nustiu daca vriun admin vrea sa dea vriun ban aiurea cel putzin asa sunt eu...mai ales cand sunt putzini jucatori pe server.....Multumesc inca odata pt topik ... cheers cheers cheers Legat de Izzy... 721292 Legat de Izzy... 721292 Legat de Izzy... 721292 Legat de Izzy... 721292
izzy
izzy
Manager
Manager

masculin
Numarul mesajelor : 58
Varsta : 40
Localizare : iasi
Respectarea regulilor : Legat de Izzy... Rank11-24afb
Reputatie : 0
Puncte : 11478
Data de inscriere : 12/01/2009

http://WWW.CLIKNET.RO

Sus In jos

Legat de Izzy... Empty Re: Legat de Izzy...

Mesaj Scris de Pedo Bear :) Mar Mar 31, 2009 1:48 pm

Omule scuze pentru topic...dar avand in vedere ca urlam ca animalu pe acolo ..si chiar daca unii nu sunt de incredere..am putina experienta. Atata tot. Oricum, sper sa nu-mi port pica Smile. Scuze inca o data:D:)

Pedo Bear :)
Jucator
Jucator

masculin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 94
Localizare : Cu mana in pantaloni
Reputatie : 0
Puncte : 11337
Data de inscriere : 27/03/2009

http://random.haos.ro

Sus In jos

Legat de Izzy... Empty Re: Legat de Izzy...

Mesaj Scris de izzy Mar Mar 31, 2009 1:52 pm

nu mai nutzi port nici o pica esti un jucator fidel chiar ami place de tine...dar trebuie sa intzelegi ca sunt niste reguli aici dupa care se dau ban-uri...pt ca mai apoi pot avea eu probleme ...ms pt demo..esti un jucator model asa cum am mai sris anterior
izzy
izzy
Manager
Manager

masculin
Numarul mesajelor : 58
Varsta : 40
Localizare : iasi
Respectarea regulilor : Legat de Izzy... Rank11-24afb
Reputatie : 0
Puncte : 11478
Data de inscriere : 12/01/2009

http://WWW.CLIKNET.RO

Sus In jos

Legat de Izzy... Empty Re: Legat de Izzy...

Mesaj Scris de help Mar Mar 31, 2009 4:20 pm

izzy, acele sunt reguli de care spui sunt pt ca s-au dat sute daca nu mii de banuri aiurea
pt ca chiar si eu am primit de o gramada de ori ban pt ca i-am dat head nu stiu cui naiba
si gandeste-te cati jucatori bun s-au pierdut
serverul este gol din cauza adminilor pt ca ei ar trb sa se ocupe de server, ar trb sa aduca jucatori, nu sa ii dea afara prin banuri permanent pt ca asa li se scoala lor
si intrebarea mea este - cum sa ai incredere in admini?
increderea se castiga
uita-te la Dj Lucky - daca ii face cineva reclamatie nici nu ma uit la ea, pt ca il stiu pe luchy si am incredere in el
voi dupa cateva luni (in care nu ati fost sfinti) sa am incredere in voi?
Dovediti-mi ca asa este si nu o sa comentez la banurile pe care le dati
dar pana atunci respectati regulile
serverul este pt jucatori, nu pt admini!!!

Pt Pedo - apreciez ceea ce faci, dar nu "critica" adminii care respecta regulile
daca o tii asa o sa ai admin, dar repet, ai grija la ce reclamatii faci (pt faza de ieri Wink Smile )

help
Moderator Principal
Moderator Principal

Numarul mesajelor : 51
Varsta : 41
Respectarea regulilor : Legat de Izzy... Rank11-24afb
Reputatie : 3
Puncte : 11973
Data de inscriere : 07/05/2008

Sus In jos

Legat de Izzy... Empty Re: Legat de Izzy...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum